Ніщо так не демотивує солдатів як влада, що набиває кишені – офіцер ЗСУ
фото: Генштаб
Окупаційні війська продовжують “м’ясні штурми” по всій лінії зіткнення і тероризують місцеве населення. Попри те, що ситуація на фронті загострюється, влада продовжує “набивати кишені” й жити у “паралельному світі”, що надто дратує українських захисників на передовій.
Про це в етері “Прямого” розповів офіцер ЗСУ Сергій Цехоцький.
“Вони весь час слідкують за нами, як ці “мавпи”, які повторюють дзеркально все… Їх ще не такими словами треба називати. Зараз у них заборона у наказному порядку підвозити боєприпаси військовою технікою в район бойових дій. Тому використовують цивільні автомобілі, які “відтискають” або обмінюють у цивільних, чим порушують міжнародне гуманітарне право… Беруть вони кількістю. Це по-іншому як “м’ясні штурми” не назвеш. Пильність постійна”, – повідомив військовий.
Окрім того, за його словами, росіяни продовжують терор на окупованих територіях, розстрілюють українських полонених і публічно показують це. “Вони продовжують свою ганебну практику брехні в ефірах, розповідаючи про героїзм їхніх мужніх воїнів, які з одного кулемета знищили цілу роту “найманців НАТО” і так далі. На жаль, це проходить. Тому лікувати таких людей вже потрібно тільки силою. А для того, щоб у нас була сила, потрібна консолідація суспільства. Потрібно прибрати з влади всіх тих, хто сьогодні працює на себе, на свій карман, а не на державу”, – зазначив Цехоцький.
“Є люди, у яких зброя в руках, є люди, які допомагають. А, на жаль, є ще ті, хто сьогодні пасивно живе паралельним світом, десь там у Буковелі, у Монако і так далі. Це те, що дратує і воїнів, і патріотів України в цілому. Це треба прибрати Ми самодостатня країна. Бог дав нам таку територію, яка насичена всім. Ми можемо жити самостійно, взагалі нікого не залучаючи. Але при цьому ми цивілізоване суспільство. Ми хочемо жити в мирі…” – резюмував офіцер ЗСУ.
Нагадаємо, протягом минулої доби на російсько-українському фронті відбулося 218 бойових зіткнень. Найбільше ворожих атак на Курському напрямку.
Тим часом російські окупаційні війська захопили два населені пункти на Донеччині й один на Харківщині. Ворог також має просування у Торецьку.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.