Нова влада не буде агресивно відстоювати продовження санкцій проти РФ – експерт
Нова влада не буде агресивно відстоювати продовження санкцій проти Російської Федерації.
Про це в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Ехо України” розповів дипломат, міністр закордонних справ України (2007-2009) Володимир Огризко.
“Безумовно, того, що було раніше, тієї зовнішньополітичної агресивності точно не буде. З цим я готовий погодитись. Тому що президент Порошенко… я не буду казати, як його дехто називав із західних політиків, але це було означення дуже серйозної і дуже агресивної людини. А зараз інший підхід. Намагаються начебто досягти тих самих результатів, але шляхом м’яких якихось рішень, якихось домовленостей, якихось не дуже гарячих суперечок, незгадування того, що дратує. Я думаю, що найближчим часом відбудуться ці переговори в “нормандському форматі”. І з того, що я знаю, очікувати чогось надзвичайного не доводиться”, – наголосив Огризко.
Раніше “Прямий” повідомляв, що комітет постійних представників Європейського Союзу (Coreper) прийняв рішення продовжити ще на півроку персональні санкції проти Росії.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.