Новини

Нова влада – це типові представники антимайдану – Княжицький

Нова влада – це типові представники антимайдану – Княжицький

В шосту річницю Революцію гідності перед Україною знову постали старі загрози втрати державності, української ідентичності, повернення в болото “русского мира” і “совка”.

Про це на сторінці в Facebook написав народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Микола Княжицький.

Політик підкреслив, що в державній політиці відходять на другий план і замінюються клоунократією всі ті цінності, за які боролися українці: рух до ЄС, розвиток та підтримка української мови та культури, сильна українська армія, яка може дати відсіч агресору.

“Нова влада – це типові представники Антимайдану” – написав Княжицький.

“З офісу президента йде вказівка правоохоронцям не перейматися справами Майдану. Чому так відбувається? Для Росії Майдан – це зовнішньополітична катастрофа, там досі не вірять, що люди самостійно можуть вийти на протест і повалити їхнього намісника. Очевидно, що все позитивне, що було зроблене впродовж минулих 6 років, агресору необхідно було вирубати в корінь та скомпрометувати”, – підкреслив він.

“Як би на Майдані не було важко, ми знали, що вистоїмо, бо відчували підтримку один одного, вільних людей, які мають гідність. Росія вважає, що українці – це “генетично рабська” нація, якою можна управляти своїм намісником. А “антимайданівці” – що на протести можна виходити лише за гроші. Але ми знаємо, що гідність неможливо купити. Якщо вона є – у ворогів не вийде нічого”, – наголосив народний депутат.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.