Новини

Новини ООС: ворог сім разів обстрілював українські позиції, є поранений

Новини ООС: ворог сім разів обстрілював українські позиції, є поранений

Упродовж поточної доби, 19 лютого, російські збройні формування сім разів порушили режим припинення вогню.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Як зазначається, противник обстріляв українські позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм та 82 мм, а також з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Також зафіксовано активність снайперської пари.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” противник здійснив п’ять обстрілів по наших позиціях, а саме:

неподалік Мар’їнки – зі станкового протитанкового гранатомета – 12 пострілів;

поруч з Лебединським – з міномета калібру 82 мм противник випустив 15 мін, а також вів вогонь з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї;

неподалік Славного – працювала снайперська пара, а також вівся вогонь зі стрілецької зброї;

поруч з Василівкою – з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї;

поблизу Широкиного – з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.

Два обстріли було зафіксовано у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, а саме:

в районі населеного пункту Луганське – з 82-мм міномету ворог випустив 6 мін, а також вів вогонь з автоматичного станкового гранатомета;

поруч з Оріховим – з міномета калібру 120 мм – 6 мін.

“Внаслідок ворожих обстрілів втрат один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення”, – зазначили у штабі.

Нагадаємо, 18 лютого збройні формування Росії 22 рази порушили режим припинення вогню, внаслідок чого один військовослужбовець Об’єднаних загинув, чотири захисники отримали поранення та ще двоє – бойове ураження.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.