Новий контракт з “Газпромом” потрібний для диверсифікації постачання газу – Вітренко
Нафтогаз
Для України потрібний новий контракт з “Газпромом” для диверсифікації постачання газу.
Про це в ефірі “Прямого” заявив виконавчий директор НАК “Нафтогаз України” Юрій Вітренко.
“Новий контракт дає нам нові можливості, які ми хочемо використовувати і на які ми розраховували. Ми просто не хочемо, щоб “Газпром” або Росія блокували використання цих можливостей. До речі, багато людей в уряді і в Україні не розуміють, що ми фактично придбали не пасажирське авто, а трактор. А трактор має працювати, він має орати, щось робити. А у нас деякі люди думають, що ми зараз сядемо в цей трактор, музику включимо, і все. Ні. Нам потрібно цей новий контракт використовувати для того, щоб залучати додатково до “Газпрому” ще й інших користувачів системи, щоб газ продавався на кордоні України і Росії, і тоді він буде дешевшим для всіх моментально на 25%. І це велика робота, яку потрібно проводити зараз. Ми в січні мали проводити цю роботу, в лютому. Це велика робота для всіх”, – заявив він.
Раніше виконавчий директор “Нафтогазу” Юрій Вітренко заявив про порушення трудового законодавства через невиплату багатомільйонної премії за перемогу в Стокгольмському арбітражі.
Нагадаємо, за словами глави НАК Нафтогаз України” Андрія Коболєва, питання високих премій співробітникам Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” можна вирішити шляхом приватизації компанії.
Нагадаємо, раніше Андрій Коболєв запропонував повернути гроші російському монополісту “Газпрому”, щоб зменшити премію, яку він і інші члени правління отримали за перемогу компанії в Стокгольмському арбітражі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.