Новини ООС: російські окупанти дистанційно мінували позиції ЗСУ
Фото: REUTERS
Російські окупанти на Донбасі один раз порушили режим перемир’я, дистанційно мінуючи українські позиції.
Про це повідомляє пресслужба ООС.
Так, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, неподалік населеного пункту Луганське збройні формування Російської Федерації здійснили дистанційне мінування місцевості мінами ПОМ-2 біля наших позицій.
Про факт порушення режиму припинення вогню через Українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ. Бойових втрат серед наших захисників немає.
Нагадаємо, 6 лютого російські окупанти на Донбасі 13 разів обстріляли позиції ЗСУ, двоє бійців загинули, ще четверо поранені.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.