Суспільство

Новини ООС: російські окупанти дистанційно мінували позиції ЗСУ

Новини ООС: російські окупанти дистанційно мінували позиції ЗСУ

Фото: REUTERS

Російські окупанти на Донбасі один раз порушили режим перемир’я, дистанційно мінуючи українські позиції.

Про це повідомляє пресслужба ООС.

Так, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, неподалік населеного пункту Луганське збройні формування Російської Федерації здійснили дистанційне мінування місцевості мінами ПОМ-2 біля наших позицій.

Про факт порушення режиму припинення вогню через Українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ. Бойових втрат серед наших захисників немає.

Нагадаємо, 6 лютого російські окупанти на Донбасі 13 разів обстріляли позиції ЗСУ, двоє бійців загинули, ще четверо поранені.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.