Новини ООС: російські окупанти обстріляли позиції ЗСУ біля Пісків
Фото: пресслужба ЗСУ
9 лютого російські окупанти один раз порушили режим припинення вогню поблизу населеного пункту Піски.
Про це повідомила речниця Міноборони Юлія Шевченко.
“Від початку поточної доби, станом на 12.00, було зафіксовано один випадок порушення режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ. Бойових втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає”, – повідомила речниця.
За словами Шевченко, ворог відкривав вогонь зі стрілецької зброї в районі населеного пункту Піски. Про факти порушення режиму припинення вогню було повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону СЦКК.
Нагадаємо, 8 лютого російські окупанти вісім разів порушили режим “тиші” на Донбасі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.