Суспільство

Новий спалах COVID-19: у Грузії знову посилять карантин

Новий спалах COVID-19: у Грузії знову посилять карантин

Через погіршення епідеміологічної ситуації пов’язаної з коронавірусом, Грузія знову посилить карантинні обмеження.

Зокрема через новий спалах захворюваності на коронавірусу у країні повернуть заборону масові заходи. Про це заявив очільник Національного центру з контролю захворювань Грузії Аміран Гамкрелідзе, повідомляє видання “Грузія онлайн”.

За його словами під час засідання Координаційної ради представники уряду обговорили кампанію з вакцинації населення та додаткові заходи, які необхідно вжити, щоб запобігти поширенню вірусу.

“Головне — повна заборона на масові зібрання, чи то вечірка, весілля, концерт, відповідно все повинно бути припинено. Крім того, необхідно буде контролювати кордон, а також мобілізувати місця, особливо в готелях”, – пояснив очільник Національного центру з контролю захворювань.

Сьогодні Координаційна рада видала інші інструкції по мобілізації необхідної кількості кімнат, щоб про людей, як інфікованих, так і що знаходяться в контакті, у яких немає умов ізоляції будинку, подбала держава, про їхню ізоляції, щоб розірвати ланцюг передачі вірусу”, — заявив Аміран Гамкрелідзе.

Натомість Румунія планує послабити карантинні обмеження для вакцинованих та людей, що одужали від коронавірусу.

Нагадаємо, що Німеччина готується посилити правила в’їзду для мандрівників. Невакцинованим туристам, які прибуватимуть з-за кордону, необхідно буде пред’являти негативний тест на COVID-19.

Крім того, через появу нових штамів коронавірусу уряд Італії вирішив посилити карантин та продовжити режим надзвичайного стану до кінця року.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.