Новини

Обдурили лікарів так само, як колись вчителів — Гончаренко про закон “Слуг народу” щодо страхування медиків

Обдурили лікарів так само, як колись вчителів — Гончаренко про закон “Слуг народу” щодо страхування медиків

Фракція “Слуга народу” у законі про страхування медиків знову зробила майже неможливим отримання фінансової компенсації лікарям, які захворіли на коронавірусну інфекцію.

Про це журналістам заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко, трансляцію вів “Прямий”.

“Слуги народ” знову обдурили медиків так само, як колись обіцяли вчителям чотири тисячі доларів. Зараз обіцяли доплати медикам і прийняли закон, який начебто буде допомагати медпрацівникам. Але, фактично, це буде дуже рідким випадком, коли медик, який захворів на коронавірус, отримує компенсацію. Слава Богу, в законі передбачається підтримка родинам, у яких медик загинув, захищаючи нас з вами. Тому, хоч у такому вигляді, але важливий закон прийнятий. Наша фракція буде подавати правки й вимагати, щоб держава захистила всіх медиків, які перенесли COVID-19″, – наголосив депутат.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон про страхування медиків у разі захворювання на COVID-19.

СКІЛЬКИ ОТРИМАЮТЬ МЕДИКИ У РАЗІ ЗАХВОРЮВАННЯ АБО СМЕРТІ ВІД COVID-19: ЗАКОНОПРОЄКТ “ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СОЛІДАРНОСТІ”

Нагадаємо, “Європейська Солідарність” зібрала 150 підписів для проведення позачергового засідання парламенту 7 травня, на якому вимагає проголосувати закони про страхування лікарів та про масове тестування.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.