Суспільство

Один український військовий отримав поранення на Донбасі

Один український військовий отримав поранення на Донбасі

Упродовж минулої доби, 29 жовтня, в районі проведення Операції об’єднаних сил окупанти 20 разів відкривали вогонь по позиціях наших військ. Один український військовий зазнав поранення.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Кількість обстрілів, в порівнянні з попередньою добою не зросла, але противник збільшив інтенсивність застосування стрілецької зброї, зокрема і великокаліберної.

Ворог вів вогонь по наших позиціях в районах населених пунктів Станиця Луганська, Верхньоторецьке, Авдіївка, Піски, Красногорівка, Новотроїцьке, Новомихайлівка, Чермалик, Павлопіль, Гнутове, Водяне та Лебединське.

Під час ведення бойових дій, протягом минулої доби, один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав поранення.

Від початку цїєї доби, противник, зі стрілецької зброї, обстріляв позиції наших військ у районі Павлополя. Втрат серед наших оборонців немає.
За даними розвідки, 29 жовтня, 1 бойовика російсько-окупаційних військ було знищено, ще двох – поранено.

Раніше у мережі показали відео знищення позицій бойовиків на Донбасі. В результаті потужної відповіді ЗСУ були вбиті троє окупантів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.