“Охматдид” отримав від Японії діагностичне обладнання на суму 24,6 млн гривень
Уряд Японії передав для НДСЛ “Охматдит” діагностичне обладнання на загальну суму понад 24,6 млн гривень.
Про це йдеться у Facebook в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.
За її словами, надані прилади дозволять проводити у найбільшій дитячій лікарні України високоточні дослідження. Зокрема, це обладнання для діагностики та лікування пацієнтів з патологією шлунково-кишкового тракту та легень.
“Нове гістологічне обладнання дозволить оперативно виконувати складні дослідження, а отримані дані використовувати також для наукових досліджень і попередження хвороб у майбутньому”, зазначила Супрун.
Вона додала, що своєчасного лікування від вищезгаданих хвороб щорічно потребують близько тисячі важкохворих дітей, які лікуються в “Охматдиті”. Однак ця партія обладнання є лише частиною проекту у рамках угоди між Україною та Японією про технічне співробітництво та грантову допомогу.
“Загалом українські лікарні отримають найсучасніші японські прилади для діагностики і лікування на суму понад 112 мільйонів гривень. Перша хвиля поставки розпочалася в кінці 2017 року”, – написала Супрун.
У “другій хвилі”, за її словами, обладнання надійде до відділень екстреної медичної допомоги лікарень в Івано-Франківську, Житомирі, Черкасах, Сміли, Рівного, Запоріжжя і Харкова.
Нагадаємо, перший пусковий комплекс Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит” повністю оснащений і приймає пацієнтів з надскладними діагнозами.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.