Новини

“Охматдид” отримав від Японії діагностичне обладнання на суму 24,6 млн гривень

“Охматдид” отримав від Японії діагностичне обладнання на суму 24,6 млн гривень

Уряд Японії передав для НДСЛ “Охматдит” діагностичне обладнання на загальну суму понад 24,6 млн гривень.

Про це йдеться у Facebook в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

За її словами, надані прилади дозволять проводити у найбільшій дитячій лікарні України високоточні дослідження. Зокрема, це обладнання для діагностики та лікування пацієнтів з патологією шлунково-кишкового тракту та легень.

“Нове гістологічне обладнання дозволить оперативно виконувати складні дослідження, а отримані дані використовувати також для наукових досліджень і попередження хвороб у майбутньому”, зазначила Супрун.

Вона додала, що своєчасного лікування від вищезгаданих хвороб щорічно потребують близько тисячі важкохворих дітей, які лікуються в “Охматдиті”. Однак ця партія обладнання є лише частиною проекту у рамках угоди між Україною та Японією про технічне співробітництво та грантову допомогу.

“Загалом українські лікарні отримають найсучасніші японські прилади для діагностики і лікування на суму понад 112 мільйонів гривень. Перша хвиля поставки розпочалася в кінці 2017 року”, – написала Супрун.

У “другій хвилі”, за її словами, обладнання надійде до відділень екстреної медичної допомоги лікарень в Івано-Франківську, Житомирі, Черкасах, Сміли, Рівного, Запоріжжя і Харкова.

Нагадаємо, перший пусковий комплекс Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит” повністю оснащений і приймає пацієнтів з надскладними діагнозами.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.