Окупанти в Криму скаржаться на нестачу питної води
В тимчасово окупованому Росією Криму місцеве населення потерпає від нестачі питної води. Про це заявив так званий віце-прем’єр Криму Юрій Гоцанюк під час засідання робочої групи з розробки плану заходів щодо встановлення станцій доочистки води.
Про це повідомляє “Крим.Реалії”.
За словами Гоцанюка, наразі водопостачання міст і сільських населених пунктів Криму здійснюється з місцевих джерел. При цьому вода з підводних джерел півострова, яка використовуються в системі централізованого питного водопостачання, надходить до осель кримчан без попереднього очищення.
Тому окупаційна влада заявила, що планує “визначити найбільш проблемні населені пункти”, де є найбільш неякісна питна вода. У таких місцях окупанти обіцяють встановити станції доочистки води.
Так званий віце-прем’єр Криму запевнив, що 88% населення півострова користується послугами централізованого питного водопостачання.
Раніше “Прямий” повідомляв, що на території Євпаторії в окупованому Криму російське міноборони розвернуло зенітні ракетні комплекси С-400.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.