Окупанти мінують територію “Кримського титану”
Про це голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін повідомив у Телеграмі.
“За даними сил спротиву, росіяни готують чергову провокацію на хімічному заводі в Армянську тимчасово окупованого Криму. Вони завезли на територію заводу “Кримський титан” вибухівку і мінують територію. Ймовірний вибух спричинить викид в атмосферу тисяч тонн отруйних речовин і призведе до смертельної небезпеки людей і довкілля”, – йдеться в дописі.
Зазначається, що внаслідок вибуху постраждають мешканці АР Крим і, як мінімум, ще семи областей України, а також Туреччина і сама країна-агресор.
“Ми чітко усвідомлюємо загрозу для наших людей, здійснюємо постійний моніторинг ситуації та готові оперативно реагувати на всі загрози, які можуть виникнути. Зберігайте спокій, не піддавайтесь на провокації ворога та слідкуйте за оголошеннями обласної військової адміністрації”, – зауважив Прокудін.
Також читайте: Техногенний шантаж Кремля: окупанти можуть повторити на кримському “Титані” сценарій Запорізької АЕС.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.