Окупанти на Донбасі двічі відкрили вогонь по позиціях ЗСУ, один військовий загинув
Від початку поточної доби, 11 лютого, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано два порушення режиму припинення вогню.
Про це повідомляє пресцентр ОС.
“В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ” збройні формування Російської Федерації здійснили прицільний обстріл позицій українських захисників зі снайперської зброї неподалік населеного пункту Зайцеве”, – резюмували у штабі.
Зазначається, що результаті пострілу один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил отримав вогнепальне поранення.
“Воїну оперативно надали першу медичну допомогу, та, на жаль, від отриманих поранень він помер під час евакуації до шпиталю”, – повідомили у відомстві.
Крім того, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” поблизу Водяного, що на Приазов’ї, російсько-окупаційні війська відкривали вогонь у бік наших позицій з ручного протитанкового гранатомета.
“На обстріли російсько-окупаційних військ наші захисники відкрили вогонь у відповідь. Про факти порушення режиму припинення вогню через Українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ”, – додали у пресслужбі.
Нагадаємо, стало відоме ім’я бійця, який 11 лютого загинув у зоні ООС.
Крім того, 10 лютого в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано сім порушень режиму припинення вогню.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.