Суспільство

Окупанти на Донбасі двічі відкрили вогонь по позиціях ЗСУ, один військовий загинув

Окупанти на Донбасі двічі відкрили вогонь по позиціях ЗСУ, один військовий загинув

Від початку поточної доби, 11 лютого, в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано два порушення режиму припинення вогню.

Про це повідомляє пресцентр ОС.

“В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ” збройні формування Російської Федерації здійснили прицільний обстріл позицій українських захисників зі снайперської зброї неподалік населеного пункту Зайцеве”, – резюмували у штабі.

Зазначається, що результаті пострілу один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил отримав вогнепальне поранення.

“Воїну оперативно надали першу медичну допомогу, та, на жаль, від отриманих поранень він помер під час евакуації до шпиталю”, – повідомили у відомстві.

Крім того, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” поблизу Водяного, що на Приазов’ї, російсько-окупаційні війська відкривали вогонь у бік наших позицій з ручного протитанкового гранатомета.

“На обстріли російсько-окупаційних військ наші захисники відкрили вогонь у відповідь. Про факти порушення режиму припинення вогню через Українську сторону СЦКК повідомлено представників ОБСЄ”, – додали у пресслужбі.

Нагадаємо, стало відоме ім’я бійця, який 11 лютого загинув у зоні ООС.

Крім того, 10 лютого в районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано сім порушень режиму припинення вогню.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.