Окупанти обстріляли лікарню в Гуляйполі, є загиблі
Удень 9 червня російська окупаційна армія обстріляла лікарню в Гуляйполі Запорізької області, внаслідок чого загинули дві людини.
Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.
“Росіяни обстріляли лікарню в місті Гуляйполе. Відомо про двох загиблих працівників лікарні – молодшу медичну сестру та сантехніка”, – написав він.
Ще дві людини, за даними Єрмака, дістали поранення.
Також, протягом доби 8 червня, військові РФ 13 разів обстріляли прикордоння Сумщини, пошкоджено приватний будинок та електромережу.
Відомо, що вчора, 8 червня, росіяни обстріляли Уманщину, влучили в промисловий об’єкт та автомийку, вісім людей поранено.
До слова, вчора, 8 червня, російські окупанти обстріляли Херсонську область. Внаслідок атаки поранені 9 людей.
Нагадаємо, що війська РФ відкрили вогонь по Херсону в той час, коли у ньому триває евакуація місцевих жителів через затоплення, спричинене підривом росіянами Каховської ГЕС.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.