Війна

Окупанти обстріляли лікарню в Гуляйполі, є загиблі

Окупанти обстріляли лікарню в Гуляйполі, є загиблі

Удень 9 червня російська окупаційна армія обстріляла лікарню в Гуляйполі Запорізької області, внаслідок чого загинули дві людини.

Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

“Росіяни обстріляли лікарню в місті Гуляйполе. Відомо про двох загиблих працівників лікарні – молодшу медичну сестру та сантехніка”, – написав він.

Ще дві людини, за даними Єрмака, дістали поранення.

Також, протягом доби 8 червня, військові РФ 13 разів обстріляли прикордоння Сумщини, пошкоджено приватний будинок та електромережу.

Відомо, що вчора, 8 червня, росіяни обстріляли Уманщину, влучили в промисловий об’єкт та автомийку, вісім людей поранено.

До слова, вчора, 8 червня, російські окупанти обстріляли Херсонську область. Внаслідок атаки поранені 9 людей.

Нагадаємо, що війська РФ відкрили вогонь по Херсону в той час, коли у ньому триває евакуація місцевих жителів через затоплення, спричинене підривом росіянами Каховської ГЕС.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.