Війна

Окупанти продовжують мінувати ЗАЕС – ГУР

Окупанти продовжують мінувати ЗАЕС – ГУР

Фото: НАЕК "Енергоатом"

Російські загарбники доставляють на територію Запорізької атомної електростанції міни та вибухові речовини.

Про це в Телеграмі повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони.

Окупанти продовжують мінування Запорізької атомної електростанції та об’єктів на території станції. Наразі на територію ЗАЕС доставляються міни та вибухові речовини.

В технічних приміщеннях та у машинних залах встановлені мінно-вибухові загородження, які складаються з керованих дистанційно та некерованих протипіхотних мін спрямованого типу.

Здебільшого використовуються міни спрямованого типу радянських зразків: МОН-50, МОН-90, МОН-100, МОН-200.

Нагадаємо, керівник Головного управління розвідки Мініоборони України Кирило Буданов заявив, що загроза теракту на Запорізькій АЕС наразі зменшується.

Раніше Міністерство охорони здоров’я дало поради українцям щодо дій в разі радіаційної небезпеки, яка може виникнути внаслідок імовірної аварії на Запорізькій АЕС.

Як відомо, 22 червня Президент України заявив, що російські окупанти можуть роздумувати над вчиненням терористичного акту з викидом радіації на Запорізькій АЕС.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.