Окупанти продовжують мінувати ЗАЕС – ГУР
Фото: НАЕК "Енергоатом"
Про це в Телеграмі повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони.
Окупанти продовжують мінування Запорізької атомної електростанції та об’єктів на території станції. Наразі на територію ЗАЕС доставляються міни та вибухові речовини.
В технічних приміщеннях та у машинних залах встановлені мінно-вибухові загородження, які складаються з керованих дистанційно та некерованих протипіхотних мін спрямованого типу.
Здебільшого використовуються міни спрямованого типу радянських зразків: МОН-50, МОН-90, МОН-100, МОН-200.

Нагадаємо, керівник Головного управління розвідки Мініоборони України Кирило Буданов заявив, що загроза теракту на Запорізькій АЕС наразі зменшується.
Раніше Міністерство охорони здоров’я дало поради українцям щодо дій в разі радіаційної небезпеки, яка може виникнути внаслідок імовірної аварії на Запорізькій АЕС.
Як відомо, 22 червня Президент України заявив, що російські окупанти можуть роздумувати над вчиненням терористичного акту з викидом радіації на Запорізькій АЕС.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.