Окупанти протягом дня завдали 144 удари по Сумщині
фото: facebook НГУ
Про це очільник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький повідомив у Телеграмі.
“144 удари завдала російська армія протягом дня по території Сумщини. Зокрема, під обстрілами були Есманьська, Миропільська, Новослобідська, Білопільська та Хотінська громади”, – написав він.
Есманьську громаду ворог обстріляв чотири рази із мінометів, реактивних систем залпового вогню “Град” та ствольної артилерії. Загалом 44 “прильоти“. Пошкоджені чотири приватні будинки, також школа та сільський клуб.
По Миропільській громаді росіяни били із мінометів та артилерії, випустивши 42 міни та снаряди. Внаслідок обстрілу пошкоджено п`ять житлових будинків та місцеву ферму.
Новослобідську громаду військові рф обстріляли з мінометів 120 мм калібру, ворог випустив 11 мін.
Також із мінометів росіяни вдарили по Білопільській громаді, зафіксовано 29 “прильотів”. Вибухи зруйнували житловий будинок.
Крім того, 18 ворожих мін розірвалися на території Хотінської громади.
Живицький уточнив, що у всіх випадках – без жертв та постраждалих.
7 січня російські військові за допомогою безпілотника скинули дві вибухівки прямо на подвір’я жителів Сумської області.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.