Окупованій Горлівці загрожує масштабна екологічна катастрофа через аміак на заводі “Стирол” – МінТОТ
Окупаційна влада самопроголошеної “ДНР” приховує можливість екологічної катастрофи в районі Горлівської агломерації через накопичення хімічних речовин на заводі “Стирол”.
Про це повідомляє прес-служба МінТОТ.
“На супутникових знімках підприємства ПрАТ “Концерн Стирол” видно, що теплових процесів не відбувається: рух залізничного та автомобільного транспорту відсутній, не проводяться роботи з відвантаження і підвезення сировини та готової продукції. Це ясно свідчить про консервацію підприємства, а значить – і подальше зберігання на його території небезпечних речовин”, – зазначив профільний міністр Вадим Черниш.
Зазначається, що у цехах підприємства з виробництва сірчаної кислоти, мінеральних добрив, азотної кислоти зберігається велика кількість аміаку, що може призвести до екологічної катастрофи, яка охопить 250-тисячну Горлівку, разом з найближчими населеними пунктами та навіть місто Торецьк.
У відомстві нагадали, що у 2013 році на підприємстві сталась аварія, яка забрала життя шести людей. Цей випадок зафіксовано, як один із найнебезпечніших у хімічній промисловості України.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.