Омелян розповів про хід будівництва дороги Гданськ – Одеса
Це буде новий транспортний коридор, який поєднає українські чорноморські порти з країнами Європейського Союзу.
Про це в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Ехо України” повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.
“Я радий, що ми продовжуємо будувати дороги. Цього року ми далі будуємо “Go Highway”, який поєднає Балтику і Чорне море. Це буде абсолютно нова дорога високої якості. Це з Гданська починається. Гданськ відомий у зв’язку з сумними подіями: що вбили мера буквально на днях. І це велика втрата і для Польщі, і для України. Мої співчуття родині”, – повідомив він.
За словами міністра інфраструктури щодо самого автобану, то він починатиметься в Гданську, йтиме територією Польщі.
“Поляки його теж добудовують по своїй частині. І сподіваємося, що він буде готовий впродовж двох років, ми зможемо його добудувати. І це новий транспортний коридор. Це Львів, потім у нас буде Хмельницький, Тернопіль”, – додав Володимир Омелян.
“Повз Львів, я так розумію?”, – уточнив Матвій Ганапольський.
“Безумовно. Там теж будується окружна, яка дасть можливість скерувати основний потік, не заїжджаючи до міста. Далі у нас там буде Хмельницький, Тернопіль, Вінниця, і ми виходимо вже на Одесу. І він доходить до Одеси. Це новий транспортний коридор, який поєднає наші чорноморські порти з країнами Європейського Союзу. Ми його фактично будуємо з нуля. Тому що там дорога була зруйнована, вона була тільки на карті. І це великий крок вперед”, – розповів Володимир Омелян.
Раніше “Прямий” повідомляв, що майбутня перспектива розвитку української залізниці повинна бути швидкість 200 кілометрів на годину для пасажирських перевезень.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.