Ощадбанк розпочав виплату субсидій грошима
З 12 березня субсидіанти, які не є пенсіонерами, зможуть отримати субсидії в готівкою в Ощадбанку.
Про це повідомляє прес-служба банку.
Для отримання субсидій громадяни повинні зареєструватися на офіційному сайті або в Контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).
При отриманні першої субсидії в грошовій формі через систему грошових переказів “Швидка копійка” субсидіанту буде запропоновано відкрити поточний рахунок, на який в подальшому буде зараховуватися субсидія.
При цьому, якщо субсидіант, який не є пенсіонером, вже має поточний рахунок в Ощадбанку, на нього буде зарахована субсидія.
В Ощадбанку зазначили, що субсидіантам-пенсіонерам не потрібно додатково реєструватись для отримання субсидії. Вони отримають субсидію одночасно з пенсією через “Укрпошту” або на свій банківський пенсійний рахунок у звичайні строки.
Також 4 березня субсидії на комунальні послуги почнуть видавати готівкою.
Нагадаємо, субсидію не скасовуватимуть громадянам, якщо вони не сплатили за комунальні послуги до 25 числа кожного місяця.
Раніше “Прямий” повідомляв, що з 1 березня 2019 року починається виплата готівкою субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.
Президент Петро Порошенко заявив про впровадження монетизації субсидій для того аби підвищити соціальний захист малозабезпеченого населення України.
В уряді зробили важливе уточнення щодо монетизації субсидій. Тобто не потрібно особисто йти в “Ощадбанк” і відкривати рахунок для монетизації субсидій.
Читайте також: Монетизація пільг та субсидій: 5 головних запитань.
Раніше в уряді пояснили, що краще використовувати під час опалювального сезону: субсидію чи пільгу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.