Паніка людей щодо повернення українців із Уханя є результатом некомпетентності влади – Пташник
Ситуація навколо евакуації українців з Китаю показала відсутність будь-якої комунікаційної стратегії у влади на всіх рівнях.
Про це заявила кандидат в народні депутати від “Європейської Солідарності” по 179 округу Вікторія Пташник в коментарі журналістам.
“Мітинги протесту в декількох областях України, паніка, як реакція на повернення українців із Уханя – це наслідок некомпетентності і непрофесійності влади. Коли найвищі посади міністрів займають люди без досвіду роботи на державному рівні, які не розуміють, що несуть відповідальність за мільйони українців”, – наголосила політик.
Політик зауважила, що оперативне і фахове інформування людей про ситуацію з евакуацією українських громадян в рази зменшило б напругу і паніку в суспільстві щодо повернення українців з Китаю
“Того, що на жаль нам довелося побачити в Нових Санжарах, можна було уникнути, якби з людьми провели відповідну роботу, належним чином проінформували, що ніякої небезпеки немає. Люди хвилюються за своє здоров‘я, і це природньо. Ми не маємо звинувачувати людей, ми маємо запитати у влади, чому вона допустила таке становище”, – зауважила Вікторія Пташник.
Нагадаємо, депутат фракції “Європейської Солідарності” Володимир Ар’єв заявив у Раді, що, коли треба було пояснювати людям ситуацію з коронавірусом, Зеленський і Гончарук записували “відосики” і розганяли їх у ЗМІ.
Нагадаємо, Гончарук заявив, що рішення направити евакуйованих з Китаю людей в медичний центр Нацгвардії “Нові Санжари” на Полтавщині приймалось оперативним штабом в таємному режимі – “щоб уникнути провокацій”.
Гончарук вважає, що під час евакуації українців із Китаю всі служби спрацювали добре.
Нагадаємо, колона з евакуйованими 20 лютого близько 20:00 заїхала на територію медичного центру у Нових Санжарах.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.