Перехід на е-квитки переноситься на наступний рік – КМДА
У Київській міській державній адміністрації вирішили перенести запуск електронного квитка у промислову експлуатацію, який був запланований на 1 листопада.
Про це повідомив директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.
“Ми вирішили перенести запуск в промислову експлуатацію електронного квитка. Але в будь-якому випадку кияни вже активно ним користуються, купують і поповнюють картки е-квиток. Паралельно будуть працювати жетони і паперові квитки. Їх поступово будуть виводити з обігу. Гадаю, процес виведення жетонів паперових квитків триватиме до кінця наступного року”, – зазначив він.
Крім того, Назаров заявив, що е-квитки потрібно вдосконалити.
“Не всі автомати з продажу е-квитків підключені. Крім того, система давала збої, і пасажири метрополітену не могли скористатися електронним квитком у метро. Останній збій стався у минулу п’ятницю. Кияни обурювалися і не могли скористатися синіми картками для оплати проїзду в метро”, – розповів директор департаменту.
Як відомо, столична влада планувала повністю відмовитися від використання жетонів і талонів з 31 жовтня 2019 року. Замість цього пасажири могли б використовувати електронний квиток, проїзні, так звану зелену карту метро, картку киянина або одноразові QR-коди.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.