Суспільство

“Перемир’я” Зеленського: сьогодні окупанти поранили ще двох бійців ООС

“Перемир’я” Зеленського: сьогодні окупанти поранили ще двох бійців ООС

Фото: ЗСУ

29 січня російські окупаційні війська на Донбасі поранили двох бійців ЗСУ, скинувши постріл ВОГ-17 за допомогою безпілотного літального апарату.

Про це повідомляє пресслужба ООС.

Зазначається, що інцидент стався опівдні поблизу Водяного, що на Приазов’ї.

“Опівдні, застосувавши безпілотний літальний апарат типу “квадрокоптер”, противник скинув постріл ВОГ-17 над позиціями Об’єднаних сил у районі населеного пункту Водяне, що на Приазов’ї”, – резюмували у відомстві.

Зазначається, що двоє українських військовослужбовців отримали осколкові поранення.
“Воїнів оперативно доставлено до лікувального закладу, де їм було надано належну медичну допомогу. Стан здоров’я захисників задовільний”, – повідомили у штабі.

Крім того, у пресслужбі наголосили, що про дії окупантів повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону Спільного центру контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

Нагадаємо, протягом 2020 року окупанти вбили на Донбасі 50 бійців ЗСУ, поранено ще 339.

Крім того, 25 січня в районі проведення операції Об’єднаних сил російські найманці поранили українського військовослужбовця. 

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.