“Перемир’я” Зеленського триває: окупанти чотири рази обстріляли бійців ООС з гранатометів і мінометів
Фото: REUTERS
Від початку поточної доби, 16 лютого, у районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано чотири порушення режиму припинення вогню.
Про це повідомляє пресцентр ОС.
“В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” російсько-окупаційні війська вели вогонь в бік українських позицій з мінометів 82-го калібру неподалік Красногорівки. Зі станкових протитанкових та підствольних гранатометів противник відкривав вогонь неподалік Водяного, що на Приазов’ї”, – резюмували у відомстві.
Крім того, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, поблизу населеного пункту Південне збройні формування Російської Федерації вели вогонь зі снайперської зброї.
“На прицільні обстріли зі сторони противника українські захисники відкривали вогонь у відповідь”, – наголосили у штабі.
Зазначається, що бойових втрат серед українських військовослужбовців немає.
Нагадаємо, 15 лютого окупанти на Донбасі тричі обстріляли позиції ООС.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.