Суспільство

“Перемир’я” Зеленського триває: окупанти чотири рази обстріляли бійців ООС з гранатометів і мінометів

“Перемир’я” Зеленського триває: окупанти чотири рази обстріляли бійців ООС з гранатометів і мінометів

Фото: REUTERS

Від початку поточної доби, 16 лютого, у районі проведення операції Об’єднаних сил було зафіксовано чотири порушення режиму припинення вогню. 

Про це повідомляє пресцентр ОС.

“В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” російсько-окупаційні війська вели вогонь в бік українських позицій з мінометів 82-го калібру неподалік Красногорівки. Зі станкових протитанкових та підствольних гранатометів противник відкривав вогонь неподалік Водяного, що на Приазов’ї”, – резюмували у відомстві.

Крім того, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, поблизу населеного пункту Південне збройні формування Російської Федерації вели вогонь зі снайперської зброї.

“На прицільні обстріли зі сторони противника українські захисники відкривали вогонь у відповідь”, – наголосили у штабі.

Зазначається, що бойових втрат серед українських військовослужбовців немає.

Нагадаємо, 15 лютого окупанти на Донбасі тричі обстріляли позиції ООС.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.