Хто з міністрів першим піде у відставку: з’ясував ведучий “Прямого”
Першими з нового уряду у відставку, ймовірно, підуть міністр розвитку економіки Тимофій Милованов і міністр юстиції Денис Малюська.
Про це повідомляє ведучий “Прямого” Тарас Березовець із посиланням на власні джерела.
Раніше Малюська заявив, що не виключає перехід на іншу роботу, оскільки його не влаштовує його зарплата.
Нагадаємо, президент Володимир Зеленський не підтримав відставку прем’єрміністра Олексія Гончарука. На зустрічі із Гончаруком Зеленський заявив, що уряд тепер має представити йому нову концепцію “нормальних” заробітних плат керівників міністерств, відомств, державних компаній та їхніх заступників. Очільник держави заявив, що з тими міністрами, які не погодяться працювати за запропоновану урядом зарплату, “доведеться прощатися”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.