Під час боїв біля Золотого загинув боєць 72-ї окремої механізованої бригади Максим Хітайлов
Під час відбиття нападу збройних формувань Росії на спостережний пункт поблизу Хутора Вільного, загинув захисник Хітайлов Максим.
Про це йдеться у Facebook 72-ої ОМБр ім. Чорних Запорожців.
“До служби в Збройних силах України він жив та ріс у селі Вирішальне, що на Полтавщині. Максим був прийнятий на військову службу за контрактом у квітні 2019 року на посаду гранатометника. Щирі співчуття мамі Віті Григорівні, брату Віталію, рідним та друзям воїна полеглого в бою за Україну. Солдат Максим Євгенійович Хітайлов назавжди залишиться в наших серцях!”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, 18 лютого о 5 ранку російська гібридна армія атакувала українські опорні пункти в районі Золотого, досі йде безперервний важкий бій. Штаб ООС повідомив, що збройні формування Росії атакували позиції поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. За його даними, ЗСУ вже зазнали втрат.
У результаті бою поблизу Золотого загинув один український воїн, четверо отримали поранення.
Президент України Володимир Зеленський скликав засідання Ради національної безпеки і оборони.
За словами п’ятого президента України, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка, наступ російських військ в районі Золотого – це той “мир”, який може надати президент РФ Володимир Путін Україні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.