Під час окупації Криму Зеленський перебував на зйомках фільму в Росії
У період коли російські збройні формування захоплювали український півострів Крим, Володимир Зеленський був на зйомках фільму “8 перших побачень”, які проходили на території держави-окупанта.
Про це на своїй сторінці у Facebook заявив народний депутат України Гео Лерос.

У дописі Зеленського від 6 серпня 2014 року, на який посилається Лерос, сказано: “У Росії я дійсно був на зйомках фільму” 8 перших побачень “, які успішно завершилися ще на початку червня. Люблю вас Люди. Мир вам. Бережіть один одного”.
Нагадаємо, в інтерв’ю американському виданню Axios Володимир Зеленський заявив, що Росія не окупувала б Крим, якби у 2014 році, президентом був він.
“Якби я тоді був президентом, ми б там всі померли в Криму, але ми б туди “зелених чоловічків” не пустили”, – наголосив глава держави.
Також Володимир Зеленський виключив можливість відновлення Україною ядерного статусу.
Крім того, президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не є рівноправним партнером для країн Європейського союзу та світу. Це підтверджує ситуація з отриманням вакцини від коронавірусу.
Читайте також: Невігластво, цинізм і брехливість. Про що свідчить велике інтерв’ю Зеленському на телеканалі HBO.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.