Новини

Під час сварки у кафе в Харкові двоє чоловіків забили до смерті відвідувача

Під час сварки у кафе в Харкові двоє чоловіків забили до  смерті відвідувача

У Харкові сварка між відвідувачами кафе завершилася бійкою, внаслідок якої один з її учасників помер у лікарні.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Харківської області.

Зазначається, що в одному з кафе між відвідувачами виник конфлікт, під час якого двоє чоловіків жорстоко побили третього.

Постраждалого госпіталізували до лікарні, де в нього виявили важку черепно-мозкову травму. Через деякий час він помер.

“Правоохоронці встановили двох чоловіків 30 і 39 років, які обґрунтовано підозрюються в скоєнні злочину. Їм оголошено про підозру у нанесенні тяжких тілесних пошкоджень, які спричинили смерть потерпілого”, – йдеться в повідомленні.

Підозрювані заарештовані, їм загрожує до 10 років позбавлення волі.

Раніше “Прямий” повідомляв, що на Донбасі командира розвідувального зводу 28-ї окремої механізованої бригади Ярослава Гаврилюка (позивний “Сява”) забив до смерті старший за посадою.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.