Під час зустрічі в нормандському форматі домовились про обмін бранців – Пристайко
В Парижі під час зустрічі радників у нормандському форматі було досягнуто домовленості щодо обміну утримуваними особами.
Про це під час брифінгу сказав заступник керівника Офісу Президента України Вадим Пристайко. Трансляцію вів “Прямий”.
“Протягом місяця домовилися здійснити обмін певної кількості наших бранців. Президент говорив 10 на 10, 15 на 15. В принципі, ми не замикаємося навколо кількості людей. Наша зараз обміняти та отримати наших людей назад і розблокувати процес “всіх на всіх”, про який ми довго говоримо і який до цього довгий час був заблокований”, – наголосив Пристайко.
Нагадаємо, що Російська Федерація готова звільнити українських моряків за умови забезпечення їх участі у кримінальному процесі.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.