Новини

Під Радою протестують проти підписання “формули Штайнмаєра”

Під Радою протестують проти підписання “формули Штайнмаєра”

17 жовтня, протести, флаг України

Під Верховною Радою проходить акція протесту проти погодження України з “формулою Штайнмаєра”.

Про це повідомляє кореспондент “Прямого”.

“Укрінформ” уточнює, що у акції протесту буреть участь представники “Свободи”, “Правого сектору”.

“Українські націоналісти, ветерани, волонтери виступають проти будь-якої здачі суверенітету держави Україна як шляхом реалізації “формули Штайнмаєра”… так і розпродажу землі у грабіжницький спосіб олігархам”, – заявив перед початком акції “свободівець”, депутат Київради Юрій Сиротюк.

Нагадаємо, вчора, 1 жовтня, на Майдані Незалежності та на Банковій активісти влаштували мітинг “Ні капітуляції” через інформацію про погодження “формули Штайнмаєра”.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна погодила текст так званої “формули Штайнмаєра”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.