Після місяця полону у піратів до Одеси повернувся український моряк
В Одесу з піратського полону повернувся український моряк Валерій Зубицький. Чоловіка та ще 12 членів екіпажу швейцарського торгового судна викрали поблизу Нігерії. У полоні чоловік пробув більше місяця.
Про це йдеться в ефірі “Прямого”.
Він вийшов із зони прильоту в супроводі двох людей у цивільному — ймовірно, співробітників урядових структур.
Від коментарів моряк відмовився. Сказав лише, що почувається добре. Валерія посадили в машину, яка швидко покинула аеропорт.
Раніше “Прямий” повідомляв, що українець Валерій Зубицький, який був одним з 12 членів екіпажу викраденого піратами швейцарського судна, повертається додому.
Нагадаємо, раніше нігерійські пірати захопили судно Pomerania Sky з громадянами Польщі та громадянином України на борту.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.