По телевізору, здебільшого, танковий біатлон: Олег Сенцов написав нового листа з російської тюрми
Український режисер та бранець Кремля Олег Сенцов написав нового листа з російської тюрми на Ямалі.
Про це “Укрінформу” повідомила правозахисниця Тетяна Щур.
“У своєму останньому листі нам, який ми отримали в кінці тижня, Сенцов написав, що йому зараз гостро не вистачає інформації. По ТБ — про протести дуже мало, “здебільшого — танковий біатлон”. Він пише у підтримку московських протестувальників”, — переказує Щур зміст листа Сенцова.
Окрім того, Сенцов не без гумору, але все ж сподівається, що нова влада щось зробить для визволення політв’язнів. Також він написав, що хвилюється про рідних, зокрема про дочку, яка піде до школи в Києві.
“Відчувається, що Сенцов дуже сподівається на нову владу. Відлуння про переговори Зеленського з Путіним до Ямалу доходять через ТБ. Олег реагує на повідомлення з гумором, розуміє, наскільки все спотворено подається (в російських медіа, — ред.). Але сподівається. Все ж сподівається…”, — розповіла правозахисниця.
Нагадаємо, наприкінці липня, на червоній доріжці церемонії закриття X Одеського кінофестивалю пройшла акція на підтримку українського режисера та бранця Кремля Олега Сенцова.
Читайте також: Зараз я живу в тюрмі — ось і вся моя життєва позиція: вже п’ятий день народження Олег Сенцов зустрічає в неволі
Раніше офіс президента України запропонував Росії звільнити одночасно керівника “РИА Новости-Україна” Кирила Вишинського і політв’язня Кремля Олега Сенцова.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.