Новини

Подвійне вбивство на Черкащині: зловмисникам загрожує до 15 років

Подвійне вбивство на Черкащині: зловмисникам загрожує до 15 років

У Черкаській області працівники Національної поліції затримали зловмисників, які вбили двох чоловіків.

Про це повідомляє департамент комунікацій Нацполіції.

За словами першого заступника голови Нацполіції – начальника кримінальної поліції Євгена Коваля, зловмисників затримали незадовго до того, як вони збиралися бігти в іншу країну.

“Вчора, близько 2 години дня, до Смоленського відділу поліції надійшло повідомлення, що в полі в Смілянському районі, поблизу автодороги “Київ-Знам’янка”, виявлені трупи двох чоловіків з ознаками насильницької смерті. При огляді на тілах постраждалих були виявлені множинні сліди від ударів і колото-різані рани тіла”, – йдеться у повідомленні.

Під час проведення оперативних заходів було встановлено, що до скоєння кримінального злочину причетні двоє жителів міста Черкаси. В подальшому правоохоронцями встановлено, що дійсно у них був конфлікт з потерпілими.

“Затримали зловмисників за кілька хвилин до їх виїзду з міста. В даний час з ними працюють слідчі. Роботу з розкриття вбивства двох чоловіків продовжуємо”, – зазначив Коваль.

За даним фактом порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 115 КК України. Злочин, кваліфікований за ч. 2. ст. 115 (Умисне вбивство) карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

Нагадаємо, СБУ на Запоріжжі викрила мережу інформаторів російських спецслужб.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.