Новини

Поліцейського, який жорстоко бив активістів у Києві, звільнили під заставу: він пояснив свою поведінку

Поліцейського, який жорстоко бив активістів у Києві, звільнили під заставу: він пояснив свою поведінку

Поліцейський Василь Мельников, якого підозрюють у побитті члена “С14” біля Подільського райуправління у Києві, вийшов з ізолятора тимчасового тримання і заявив, що в нього не було наміру добивати лежачого представника організації “С14”.

Про це він сказав у відео, опублікованому на сторінці у Facebook  кандидата у президенти Іллі Киви.

Зокрема, Мельников наголосив, що працює в правоохоронних органах з 2006 року, і не працював у “Беркуті”.

На питання, чи кричав він “лягай, Бандера”, Мельников відповів: “Мене ще в той момент і не було на вулиці, тоді я не думав, хто це”.

Також він сказав, що Бандера – це людина, яка колись була націоналістом і відстоювала свої інтереси”, – сказав він, додавши, що він байдужий до цієї постаті, і не відноситься до нього ні негативно, ні позитивно.

Щодо побиття представника “С14”  Крім того Мельников прокоментував побиття представника “С14”.

“На той момент мене так само забризкали балоном і я переживав, що може бути все що завгодно, і стан був емоційний. І коли людина перебувала на землі, то якщо і наносилися якісь удари, то не по голові і… у мене не було прямого наміру добити людину”, – сказав поліцейський

Він також заявив, що поліцейські хотіли завадити людям потрапити до чергової частини, де зберігається вогнепальна зброя.

Нагадаємо, поліція затримала п’ятьох підозрюваних у замаху на координатора С14 Сергія Мазура.

Раніше повідомлялося, що на Київщині було затримано озброєну групу підозрюваних у замаху на вбивство керівникагромадської організації “С14”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.