З початку голодування Балух втратив 30 кг ваги – адвокат
Український активіст Володимир Балух, який продовжує голодування в кримському СІЗО, втратив 30 кг ваги.
Про це на прес-конференції в Києві повідомила адвокат Ольга Дінзе, передає “Крим.Реалії“.
“Балух оголосив голодування в кінці березня 2018 року. Наразі він вже майже 2,5 місяці голодує. Єдине – у нього кілька полегшений режим, після першого місяця голодування він перейшов на сухарі і кисіль, так як він схуд на 30 кг. Ми починали його втрачати, і спасибі велике архієпископу Клименту, він умовив його почати приймати хоч якусь їжу”, – зазначила Дінзе.
Нагадаємо, уповноважена РФ з прав людини Тетяна Москалькова відвідала у СІЗО в окупованому Криму українського активіста Володимира Балуха і заявила, що він харчується за “спеціальною схемою”.
Держдепартамент Сполучених Штатів вимагає, щоб російська окупаційна влада в Криму звільнили політв’язня Володимира Балуха, який голодує.
МЗС України має намір посилювати тиск на РФ щодо звільнення українського в’язня Кремля Володимира Балуха, якого тримають в окупованому Криму.
Як повідомлялося, Володимир Балух продовжує безстрокове голодування, яке він оголосив 19 березня.
Того ж дня “Верховний суд” анексованого Росією Криму відмовив захисту у зміні запобіжного заходу для українського активіста Володимира Балуха.
Нагадаємо, ФСБ Росії затримала Балуха у грудні 2016 року під приводом того, що на горищі його будинку знайшли 90 патронів і кілька тротилових шашок.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.