Новини

З початку голодування Балух втратив 30 кг ваги – адвокат

З початку голодування Балух втратив 30 кг ваги – адвокат

Український активіст Володимир Балух, який продовжує голодування в кримському СІЗО, втратив 30 кг ваги.

Про це на прес-конференції в Києві повідомила адвокат Ольга Дінзе, передає “Крим.Реалії“.

“Балух оголосив голодування в кінці березня 2018 року. Наразі він вже майже 2,5 місяці голодує. Єдине – у нього кілька полегшений режим, після першого місяця голодування він перейшов на сухарі і кисіль, так як він схуд на 30 кг. Ми починали його втрачати, і спасибі велике архієпископу Клименту, він умовив його почати приймати хоч якусь їжу”, – зазначила Дінзе.

Нагадаємо, уповноважена РФ з прав людини Тетяна Москалькова відвідала у СІЗО в окупованому Криму українського активіста Володимира Балуха і заявила, що він харчується за “спеціальною схемою”.

Держдепартамент Сполучених Штатів вимагає, щоб російська окупаційна влада в Криму звільнили політв’язня Володимира Балуха, який голодує.

МЗС України має намір посилювати тиск на РФ щодо звільнення українського в’язня Кремля Володимира Балуха, якого тримають в окупованому Криму.

Як повідомлялося, Володимир Балух продовжує безстрокове голодування, яке він оголосив 19 березня.

5 квітня Міністерство закордонних справ України виступило з вимогою допустити українських лікарів до Володимир Балуха.

Того ж дня “Верховний суд” анексованого Росією Криму відмовив захисту у зміні запобіжного заходу для українського активіста Володимира Балуха.

Нагадаємо, ФСБ Росії затримала Балуха у грудні 2016 року під приводом того, що на горищі його будинку знайшли 90 патронів і кілька тротилових шашок.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.