Помер ексочільник Держдепу США Колін Павелл
Фото: REUTERS
Внаслідок ускладнень коронавірусу на 85-ому році життя помер ексочільник Державного департаменту США Колін Павелл.
Про це повідомляє його сім’я у Facebook
“Генерал Колін Пауелл, колишній держсекретар США й голова Обʼєднаного комітету начальників штабів, помер сьогодні вранці через ускладнення, повʼязаних з COVID-19. Ми втратили чудового і люблячого чоловіка, батька, дідуся і великого американця”, — йдеться у дописі.
Крім того, рідні наголосили, що він був вакцинований.
Довідка: Колін Павелл — політик і військовик, генерал Збройних сил США. Під час першого терміну президента Джорджа Буша-молодшого обіймав посаду голови Держдепартаменту, ставши першим темношкірим очільником зовнішньополітичного відомства США.
У 1989—1993 — голова Обʼєднаного комітету начальників штабів. Ветеран війни у Вʼєтнамі. У 1987—1989 — радник з питань національної безпеки в адміністрації президента Рональда Рейгана. У 1991 році брав участь у війні в Перській затоці.
Нагадаємо, українська оперна співачка, народна артистка СРСР Бела Руденко померла у віці 88 років.
Крім того, 11 жовтня, у віці 49 років раптово помер та співзасновник і вокаліст гурту “Мертвий півень” Місько Барбара.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.