Політика

Помер ексочільник Держдепу США Колін Павелл

Помер ексочільник Держдепу США Колін Павелл

Фото: REUTERS

Внаслідок ускладнень коронавірусу на 85-ому році життя помер ексочільник Державного департаменту  США Колін Павелл.

Про це повідомляє його сім’я у Facebook

“Генерал Колін Пауелл, колишній держсекретар США й голова Обʼєднаного комітету начальників штабів, помер сьогодні вранці через ускладнення, повʼязаних з COVID-19. Ми втратили чудового і люблячого чоловіка, батька, дідуся і великого американця”, — йдеться у дописі.

Крім того, рідні наголосили, що він був вакцинований.

Довідка: Колін Павелл — політик і військовик, генерал Збройних сил США. Під час першого терміну президента Джорджа Буша-молодшого обіймав посаду голови Держдепартаменту, ставши першим темношкірим очільником зовнішньополітичного відомства США.

У 1989—1993 — голова Обʼєднаного комітету начальників штабів. Ветеран війни у Вʼєтнамі. У 1987—1989 — радник з питань національної безпеки в адміністрації президента Рональда Рейгана. У 1991 році брав участь у війні в Перській затоці.

Нагадаємо, українська оперна співачка, народна артистка СРСР Бела Руденко померла у віці 88 років.

Крім того, 11 жовтня, у віці 49 років раптово помер та співзасновник і вокаліст гурту “Мертвий півень” Місько Барбара.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.