Київ

Понад тисяча випадків за тиждень: у Києві різко зросла захворюваність на коронавірус

Понад тисяча випадків за тиждень: у Києві різко зросла захворюваність на коронавірус

Фото: Reuters

У Києві із 18 по 24 серпня було зареєстровано 1121 нових випадків захворювань на коронавірус. Це на 418 людей більше, ніж за попередній тиждень.

Про це повідомили у Київському міському центрі контролю та профілактики хвороб.

Лікарі відзначили, що показники захворюваності зросли майже у 1,6 раза. У період з 18 по 24 серпня на коронавірус захворіло 933 дорослі людини. Тоді як за попередній період – 632.

Також захворіло 188 дітей, хоча за попередній період було зафіксовано 71 випадків коронавірусу у дутій.

Відомо, що у реанімації через коронавірус знаходяться шестеро дорослих, із них троє – старше 65 років.

До того ж було виявлено новий штам коронавірусу – Stratus.

Раніше у Києві зафіксували стрімке зростання ушпиталення через COVID-19. За місяць кількість пацієнтів у стаціонарах збільшилася у понад чотири рази, з них чверть — діти.

Нагадаємо, що у 22 країнах світу зафіксували стрімке поширення нового різновиду COVID-19. Його вже почали називати “Німбус”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.