Порушення “тиші” на Донбасі не розслідуються: в ОБСЄ назвали причину
Фото: Twitter
Глава Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Халіт Чевік заявив, що порушення перемир’я на Донбасі не розслідуються, оскільки сторони не змогли домовитися про створення спільного механізму для прийняття заходів.
Про це він сказав у ході засідання Радбезу ООН.
“Виникла важлива перешкода, оскільки сторони не змогли домовитися про створення спільного координаційного механізму для вжиття заходів та розслідування ймовірних порушень у цілях як деескалації, так і розв’язання проблем безкарності”, – зазначив Чевік.
Він підкреслив, що цей механізм міг би служити важливим заходом зміцнення довіри, “якої досі не вистачало”.
“На жаль, змушений констатувати, що обговорення цього питання в робочій групі зайшло в глухий кут, оскільки позиції на переговорах посилилися. Попри заклики до вжиття заходів до безкарності, сторони не продемонстрували прихильність цьому принципу”, – сказав глава СММ ОБСЄ.
Крім того, ООН закликала російських окупантів відкрити КППВ на Донбасі.
Раніше, Олексій Резніков заявив, Росія посилює ізоляцію окупованих територій України.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.