Повітряні сили збили другий за день російський Су-34
Ілюстративне фото
Українські військові збили другий за день російський винищувач-бомбардувальник Су-34.
Про це у Telegram повідомив командувач Повітряних сил України Микола Олещук.
Він зазначив, що удар був нанесений близько 14:00, а мета залишалася незмінною — захист України.
За словами генерала, при таких втратах російська авіація мала б замислитись і принаймні на певний час припинити “авіаційні м’ясні штурми”.
Олещук закликав до продовження роботи та висловив впевненість у перемозі.
До слова, за даними Повітряних сил ЗСУ, росіяни виробляють два-три винищувачі Су-34 на рік. Втрата таких літаків є серйозною проблемою для РФ.
Нагадаємо, вночі проти 4 січня в Росії сталася пожежа, під час якої згорів винищувач-бомбардувальник Су-34 на аеродромі “Шагол”, розташованому поблизу Челябінська.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.