Війна

Повітряні сили збили два російські літаки на сході

Повітряні сили збили два російські літаки на сході

Фото: Генштаб

 

Повітряні сили Збройних сил України на східному напрямку збили два ворожі літаки – Су-34 і Су-35.

Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

“Сьогодні зранку Повітряні сили Збройних сил України знищили два російські літаки, які завдавали ударів керованими авіабомбами по позиціях наших військ. Один винищувач-бомбардувальник Су-34 та один винищувач Су-35С”, – написав він.

Своєю чергою командувач Повітряних сил генерал-лейтенант Микола Олещук у телеграмі уточнив, що літаки було збито на східному напрямку.

Раніше у понеділок стало відомо про вибухи в тимчасово окупованому Маріуполі. Також з’явилась інформація про падіння  літака у полум’ї  в районі села Рибацьке.

Нагадаємо, що станом на 19 лютого Збройні сили України знищили вже майже 403 720 російських окупантів. За добу українським воїнам вдалося ліквідувати 1290 осіб.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.