Прем’єр заявив, що у лютому суми в платіжках будуть “істотно нижчими”
У лютому комунальна платіжка за газ повинна бути “істотно нижчою”, ніж за січень.
Про це на брифінгу розповів прем’єрміністр України Олексій Гончарук, трансляцію ввів “Прямий”.
“Ми вже перед новим роком прийняли рішення уряду про те щоб створити інструмент, фактично ми дали місцевій владі максимально знизити платіжку, а саме врахувати реальну ціну на газ, а не ту, яка була закладена колись в тарифі. Зараз ми провели роботу з усіма регіонами для того, щоб вони почули наш заклик і їх максимально врахували. І в грудні ми спостерігали, що більше 120 міст це зробили.
Гончарук також пояснив, чому платіжки за січень було на 10% вищими, ніж у грудні.
“Це не вся Україна, деякі міста, які не пішли нам на поступки з різних причин, але ми з кожним з ним зараз в діалозі. Наразі платіжка порівняно з груднем буде трохи більша за різних причин: обсяг споживання збільшився, ціна на ринку виросла”, – зазначив прем’єр.
“В лютому платіжка буде найнижчою, навіть нижчою ніж у грудні”, – підкреслив Гончарук.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.