Призначення Єрмака головою Офісу президента вигідне Москві – Ар’єв
Призначення головою Офісу президента людини з дружніми контактами в Кремлі вигідне Москві і може бути спробою вести Україну до “миру” за російським сценарієм.
Про це народний депутат фракції “Європейської Солідарності” Володимир Ар’єв повідомив у себе в Facebook.
“Отже, людина з дружніми контактами в Кремлі та особистими бізнес-інтересами в РФ формалізувалася біля Зеленського. Далі буде два варіанти, і обидва вигідні Москві: перший – спроба вести Україну до “миру” за російським сценарієм; другий – за умови протидії цьому сценарію з боку українців, які розуміють до чого йде, довести до протистояння, підігріваючи його градус (пабліки проросійських одіозних персонажів вже давно готуються до цього, дії певних правоохоронних структур підвищують рівень ненависті також)”, – написав Ар’єв.
На його думку, може бути і третій, позитивний варіант.
“Для цього треба не боятись агресора і налаштуватись на тривалий опір. Сильних світ поважає і змушений підтримувати, слабких ні. Політика Зеленського наразі без змін, вона завела Україну в стан цугцвангу і вже неважливо хотів він цього чи ні. Боюсь, без втрат не вийдемо. Добре, якщо вони будуть невеликі”, – зазначив депутат.
Нагадаємо, помічник Зеленського Андрій Єрмак очолив Офіс президента України замість Андрія Богдана.
Також в Офісі президента України почали розглядати кандидатів на посаду нового міністра закордонних справ.
На думку депутата “Європейської Солідарності” Олексія Гончаренка, призначення Єрмака є підсиленням російського вектору, через його відомі зв’язки з російським істеблішментом.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.