Політика

Протягом “перемир’я” Зеленського 66 українських захисників загинуло, 275 військових зазнало поранення — Україна в ОБСЄ

Протягом “перемир’я” Зеленського 66 українських захисників загинуло, 275 військових зазнало поранення — Україна в ОБСЄ

Фото: Reuters

27 липня 2020 року почали діяти Додаткові заходи щодо посилення режиму припинення вогню в районі проведення ООС. За цей час унаслідок обстрілів з боку РФ 66 українських військових загинули, ще 275 дістали поранення.

Про це повідомила місія України при ОБСЄ під час засідання Форуму безпекового співробітництва, передає видання “Укрінформ”.

“Загалом з 27 липня 2020 року до 22 листопада 2021 року Об’єднані сили України зареєстрували 2848 порушень режиму припинення вогню російською стороною. Особливе занепокоєння викликає те, що в 759 випадках окупаційні війська застосували заборонене Мінськими домовленостями озброєння. У результаті за цей період загинули 66 українських бійців і 275 отримали поранення”, — зазначила українська делегація.

Дипломати додали, що протягом останнього тижня на Донбасі відбуваються регулярні обстріли й збройні провокації з боку РФ. Українські позиції обстрілювали 65 разів, 26 з яких — з застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Унаслідок цього неподалік Причепилівки загинув 33-річний боєць ООС.

Місія України при ОБСЄ закликала Росію виконувати Мінські домовленості.

Нагадаємо, 24 листопада в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксували 5 порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань РФ. 1 з них — з застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.