Новини

Проводити сесію Ради після її закриття недоцільно та нелогічно – Омельченко

Проводити сесію Ради після її закриття недоцільно та нелогічно – Омельченко

Проводити пленарне засідання сесії Верховної Ради після її закриття і прощання є недоцільним і нелогічним.

Про це в ток-шоу “Прямий ефір” заявив київський міський голова 1996-2006 рр Олександр Омельченко.

“Я вважаю недоцільним і нелогічним проводити пленарне засідання сесії Верховної Ради після її закриття і прощання. І депутати забрали пропуски як сувеніри, і пофотографувалися, і знаходяться вже за межами, більшість, нашої держави”, – сказав Омельченко.

Він зауважив, що не вбачає недоцільності тиждень тому чи два, коли Верховна Рада проголосувала проект як закон про нову систему виборів Верховної Ради України.

“От якби вони її проголосували до цих виборів, два-три місяці тому назад – це була би подяка. А те, що вони проголосували як вже після позачергових виборів, які відбудуться 21 липня, теж логіки я не вбачаю. Чи буде підписано президентом, чи не буде – знає Господь бог”, – додав Омельченко.

Нагадаємо, політтехнолог Віктор Уколов заявив, що скликання Верховної Ради на позачергове засідання ініційоване президентом Володимиром Зеленським є очевидним передвиборчим піаром.

Раніше голова Верховної ради України Андрій Парубій заявив, що скликання позачергового засідання Верховної Ради не передбачено законом.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський звернувся до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з листом щодо скликання позачергового засідання парламенту. Про це під час брифінгу 17 липня заявив заступник керівника Офісу Президента України Руслан Рябошапка, який вважає, що народні депутати мають достатньо часу, щоб зібратися 18 липня на позачергове засідання для розгляду внесених до парламенту главою держави законопроектів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.