Новини

Прямий FM: у Нацради немає прецендентів позбавлення ліцензії через невчасний вихід в ефір — Костинський

Прямий FM: у Нацради немає прецендентів позбавлення  ліцензії через невчасний вихід в ефір — Костинський

У Національної ради з питань телебачення і радіомовлення немає прецендентів, коли б позбавляли ліцензії через те, що мовник не встиг вийти вчасно в ефір.

Про це в інтерв’ю “Прямому” заявив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

“Чому я проти анулювання ліцензії, якщо радіостанція не встигла запустити своє мовлення? Тому що, по-перше, в такій ситуації опиняються всі: і великі мовники, і маленькі, які працюють в якомусь маленькому селищі”, – сказав Костинський.

Він зауважив, що проблеми можуть бути будь-які, наприклад: немає вежі, треба перенести частоту з однієї вулиці на іншу, тривають перемовини з консерном РРТ чи будь-яким іншим оператором телекомунікацій, з Українським державним центром радіочастот, чи банально не вистачає грошей, які виділяються сільрадою, або місцевою будь-якою радою.

“Тобто в цій ситуації опиняються всі. І в Національної ради немає прецендентів, коли ми позбавляли ліцензії через те, що не встигли вийти вчасно в ефір. Якщо Національна рада розбудовує мовлення, то вона допомагає мовникам працювати. Якщо є завдання репресувати, то в нас ніякого здорового, конкурентоспроможного, сильного інформаційного простору не буде. Тому я думаю, що ситуація заморожена”, – додав Костинський.

Але він впевнений в тому, що у Національної ради вистачить здорового глузду більше не повертатися до цієї ганебної ситуації і дати можливість працювати мовнику й далі, тому що цей прецедент може сказатися на будь-яких інших мовниках, які потраплять в таку ж ситуацію.

Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення не змогла ухвалити рішення щодо скасування ліцензії радіомовнику “Прямий FM”.

РАДІО “ПРЯМИЙ FM” МОЖЕ ЗАЛИШИТИСЯ БЕЗ ЛІЦЕНЗІЇ НА МОВЛЕННЯ У ШЕСТИ МІСТАХ

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.