Стрічка новин

Расистський скандал на матчі з “Шахтарем”: “Динамо” оскаржуватиме штраф

Расистський скандал на матчі з “Шахтарем”: “Динамо” оскаржуватиме штраф

ФК “Динамо” Київ буде оскаржувати рішення в справі расизму на матчі з донецьким ФК “Шахтар” в місті Харків.

Таке повідомлення з’явилося на офіційному сайті ФК “Динамо” Київ.

“Рішенням КДК УАФ від 21.11.2019 ФК “Динамо” (Київ) покарано грошовим штрафом у розмірі 500 000 грн. та проведенням наступного домашнього матчу без присутності глядачів.” – йдеться в рішенні.

Київське “Динамо” повідомили, що розслідування кримінального провадження за фактами подій на ОСК “Металіст”, залишилося незавершеним.

“Зазначене рішення є яскравим прикладом вибіркового футбольного правосуддя, оскільки воно було прийнято всупереч принципам повноти, об’єктивності та всебічності розгляду справ і в порушення усталеної дисциплінарної практики органів УАФ та УЄФА.”

“На наші неодноразові усні та письмові запити на адресу команди-господаря матчу та офіційного телемовника ТРК “Футбол” щодо надання відео- та аудіоматеріалів матчу, жодних відповідей не надійшло. Більше того, при розгляді справи КДК УАФ проігнорував дану аргументацію нашого клубу та відмовив у клопотанні про витребування доказів, чим грубо порушив принцип повноти розгляду.” – повідомили “Динамо” Київ.

“Динамо” наголосило на непохитній позиції нульової толерантності до будь-яких проявів насильства, расизму та інших проявів нетерпимості на стадіонах.

Нагадуємо, що поліція відкрила кримінальну справу через прояви вболівальниками расизму на матчі “Шахтар” – “Динамо” в Харкові 10 листопада.

Керівництво київського футбольного клубу “Динамо” після матчу 14-го туру української Прем’єр-ліги проти донецького “Шахтаря” виступило з офіційною заявою щодо інциденту з можливим проявом расизму своїх уболівальників по відношенню до бразильських гравців “Шахтаря” – Тайсона і Дентіньо.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.