РФ готується до ударів по ядерній енергетиці України
Рівненська АЕС. Фото: Wikipedia
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга заявив, що Росія готується до ударів по об’єктах ядерної енергетики в Україні.
Про це він заявив під час брифінгу з міністрами закордонних справ країн Нордично-Балтійської вісімки в Одесі.
За словами Сибіги, Росія має перевагу в повітрі та готується до цих атак, що викликає серйозне занепокоєння.
У зв’язку з цим Україна наполягає на знятті обмежень щодо використання ракет далекого радіусу дії проти військових об’єктів на території Росії, підкреслюючи своє право на самооборону згідно зі статутом ООН. Сибіга підкреслив, що Україна потребує цієї зброї вже зараз, і висловив вдячність колегам за підтримку у цьому питанні.
Нагадаємо, попри заморозки, які очікуються в Україні наступного тижня, відключення світла не прогнозується.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.