Рішення про закриття трьох телеканалів було ухвалено на основі постанови 2018 року – секретар РНБО
Фото: pixabay
Рішення щодо введення санкцій стосовно трьох телеканалів було ухвалено на основі постанови Верховної Ради України 2018 року.
Про це під час брифінгу заявив секретар РНБО Олексій Данілов.
“Що стосується законності цих санкцій, в нас немає жодних сумнівів, що все в рамках чинного законодавства… Всі процедури, які були необхідні, були дотримані. Звертаю увагу, що частина санкцій була прийнята з урахуванням рішення Верховної Ради, яке датувалося 2018 роком”, – сказав Данілов.
Зазначимо, що рішення про закриття телеканалів було прийняте в 2018 році за Порошенка Постановою ВР про санкції. Серед авторів були Ігор Лапін, Сергій Висоцький, Тетяна Чорновіл та інші. За постанову “Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” проголосували 4 жовтня 2018 року 229 депутатів.
Як відомо, 2 лютого Володимир Зеленський підписав указ про введення санкцій проти нардепа від ОПЗЖ та соратника Віктора Медведчука Тараса Козака і контрольованих ним телеканалів каналів “112-Україна”, NewsOne, ZIK – “Новий формат”, “Аріадна ТВ”, “ТВ Вибір”, “Партнер ТВ” та “Лідер ТВ”, “ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ “112-ТВ”, “НОВИНИ 24 ГОДИНИ”, “Нові комунікації”.
Крім того, Євросоюз підтримав санкції проти проросійських телеканалів в Україні.
Нагадаємо, Олександр Турчинов заявив, що в основі санкцій РНБО проти проросійських телеканалів лежить ініціатива проєвропейської коаліції 2018 року
Міністр культури України Олександр Ткаченко назвав телеканали проти яких ввели санкції, іноземною пропагандистською машиною.
ЗІПСОВАНЕ “СВЯТО”: ЯК ЗЕЛЕНСЬКИЙ СВОЇМИ “САНКЦІЯМИ” ПІДВИЩУЄ РЕЙТИНГ МЕДВЕДЧУКА
Володимир Зеленський заявив, що санкції проти проросійських телеканалів – це боротьба за європейські цінності.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.