Війна

Росія збільшила кількість ракетоносіїв у Чорному морі – ОК “Південь”

Росія збільшила кількість ракетоносіїв у Чорному морі – ОК “Південь”

Ілюстративне фото

Російська Федерація станом на 16:00 21 березня збільшила кількість кораблів у Чорному морі до дванадцяти та наростила кількість носіїв ракет “Калібр”.

Про це Оперативне командування “Південь” повідомляє у Фейсбуці.

“Станом на 16:00 в Чорному морі корабельне угруповання збільшено майже вдвічі та тепер становить 12 кораблів. Нарощено і кількість ракетоносіїв. На бойовому чергуванні два надводних, спорядження яких може сягати 16 “Калібрів”, – ідеться в повідомленні.

В ОК “Південь” попередили, що загроза ракетних ударів залишається високою.

Раніше вибух у місті Джанкой на півночі тимчасово окупованого Криму знищив російські крилаті ракети “Калибр НК” під час їхнього транспортування залізницею.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.