Війна

Росіяни біля Селидового на Донеччині розстріляли двох військовополонених ЗСУ

Росіяни біля Селидового на Донеччині розстріляли двох військовополонених ЗСУ

Фото: ГУР

Російські окупанти поблизу міста Селидове розстріляли двох полонених бійців ЗСУ. Прокуратура розпочала розслідування.

Про це ідеться у повідомленні Офісу генпрокурора.

Зазначається, що 18 жовтня окупанти у Покровському районі захопили у полон двох українських військовослужбовців. Окупанти, які штурмували лісопосадку поблизу Селидового, поклали беззбройних військовополонених обличчям донизу. Вони утримували їх в такому положенні, притискаючи ногами до землі, а через деякий час розстріляли впритул з автоматичної зброї.

У прокуратурі нагадали, що вбивство військовополонених є грубим порушенням Женевських конвенцій та кваліфікується як тяжкий міжнародний злочин.

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством.

Як повідомляли 13 жовтня аналітики з проєкту DeepState, російські війська розстріляли дев’ятьох полонених українських захисників у Курській області.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.