Росіяни біля Селидового на Донеччині розстріляли двох військовополонених ЗСУ
Фото: ГУР
Російські окупанти поблизу міста Селидове розстріляли двох полонених бійців ЗСУ. Прокуратура розпочала розслідування.
Про це ідеться у повідомленні Офісу генпрокурора.
Зазначається, що 18 жовтня окупанти у Покровському районі захопили у полон двох українських військовослужбовців. Окупанти, які штурмували лісопосадку поблизу Селидового, поклали беззбройних військовополонених обличчям донизу. Вони утримували їх в такому положенні, притискаючи ногами до землі, а через деякий час розстріляли впритул з автоматичної зброї.
У прокуратурі нагадали, що вбивство військовополонених є грубим порушенням Женевських конвенцій та кваліфікується як тяжкий міжнародний злочин.
За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством.
Як повідомляли 13 жовтня аналітики з проєкту DeepState, російські війська розстріляли дев’ятьох полонених українських захисників у Курській області.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.